CB Wedstrijdinfo

title Filter 

Display # 
# Article Title Date Hits
1 Verassende Battle met Covers Tuesday, 18 March 2014 87
2 Knallende 4e voorronde Coverbattle een feit Monday, 03 March 2014 140
3 Spannende 3e voorronde Coverbattle Sunday, 19 January 2014 208
4 DEATHHAMMER WINT 2e VOORRONDE Sunday, 12 January 2014 201
5 Winnaar Coverbattle 2013 : MAID OF IRON !! Sunday, 02 June 2013 775
6 1e halve finale CoverBattle 2012-2013 Sunday, 28 April 2013 791
7 6e voorronde Coverbattle 2013 Sunday, 10 March 2013 879
8 Aparte 2e voorronde Coverbattle Monday, 21 January 2013 923
9 1e voorronde CoverBattle gewonnen door Deflour Monday, 07 January 2013 1042
10 De CoverBattle finale: Een groot feest! Sunday, 03 June 2012 1297

Page 1 of 5

Banner

Latest Events

Sat Apr 26 @20:30 -
JAZZ/FUNK

met:

  • Madhav Agarwal
  • A Giant Leap For Mankind
  • Grapevine Collection

entree €4,-

open 20:30 uur

Sat May 03 @20:30 -
Rock!!

met

  • Babes in a Hole
  • Black Volvo
  • Drive By Vedetta´s

Login Form